Opinie o Nas

O firmie

Firma isopack powstała w 2017 roku, w wyniku przejęcia kilku lokalnych firm. Zajmuje się sprzedażą i produkcją materiałów opakowaniowych. Specjalizuje się między innymi w produkcji i sprzedaży woreczków strunowych LDPE. Oferuje najszerszą na rynku paletę rozmiarów, grubości i typów woreczków strunowych.

W 2018 roku firma uruchomiła sklep internetowy który jest nakierowany przede wszystkim na małe firmy i klientów indywidualnych, a za sprawą systemu logowania się i rejestracji może on również obsługiwać dużych klientów, przydzielając indywidualne rabaty i terminy płatności. Sklep nieprzerwanie od 6 miesięcy notuje kilkudziesięcioprocentowe przyrosty wielkości sprzedaży.

Firma jest też generalnych dystrybutorem Profili ochronnych PE holenderskiej firmy Thermaflex.

Ponadto w naszej ofercie znajdują się folia Stretch (różne rodzaje, grubości, szerokości i kolorów), specjalistyczne taśmy spinające, taśmy samoprzylepne, opakowania kartonowe, folie pęcherzykowe, folie PE oraz specjalistyczne pianki techniczne.

Oferta firmy oraz internetowego oddziału budowana jest w oparciu o doświadczenie i determinację w byciu liderem branży.

Dzięki tym czynnikom jesteśmy w stanie zaprezentować Państwu wszechstronny asortyment w którym znajdują się wyłącznie sprawdzone i charakteryzujące się najwyższą jakością produkty wytwarzane przez uznane, polskie i zagraniczne marki. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm, jak i do osób prywatnych. We współpracy z Państwem – na każdym etapie realizacji zamówienia – kierujemy się najważniejszymi dla nas zasadami: uczciwością, rzetelnością i poszanowaniem dla partnerstwa. Dostarczamy nowoczesne i praktyczne rozwiązania oferując pełny asortyment materiałów niezbędnych do zabezpieczania różnego rodzaju przesyłek oraz magazynowania i składowania zarówno firmowych towarów, jak i prywatnego mienia.

Zawsze staramy się zagwarantować najwyższą jakość dostępną za konkurencyjne ceny.

zespół isopack

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl